Sweatshirt ile Yapabileceğiniz En Havalı 8 Kombin

Sweatshirt ile Yapabileceğiniz En Havalı 8 Kombin

Günümüz modasında sweatshirt, oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bir ürün. Sweatshirt kombinleri ile şık ve havalı görünerek günlük tarzları farklı kılmak mümkün. Birbirinden farklı renklerde ve tarzlardaki modeller ile yapılan bir kombin, sokak tarzını ve spor giyimi yansıtan özel kolay parçalardan oluşur.

Eşofmanlar ile birlikte kullanıldığında hoş ve spor, pantolon üzerinde tercih edildiğinde ise daha şık bir görüntü sunan birbirinden farklı sweatshirtler ile çok farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Farklı renklerde, tarzlarda ve ortamlardaki kombinlerinizi yansıtabilmek her ürüne uyumlu olan parçalar sayesinde mümkün olabilir. Deseni, baskısı, kesimi, rengi ve daha pek çok özelliği ile farklı tarzları yansıtma konusunda güvenle tercih edilen TOMMYLIFE sweatshirt modelleri sayesinde çekici bir kombin yapabilirsiniz. 

Dolabınızda yer alan her bir parça ile uyumlu olabilecek sweatshirt tercihleri yaparak, kombinlerinizi günlük, spor ve özel giyim günlerinde gönül rahatlığı ile pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Sweatshirt Seçimi İçin İpuçları

Seçim yaparken, tercih edilen ürünün renkleri en önemli unsurdur. Ten renginize ve dolabınızda yer alan diğer kıyafetler ile uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında farklı ortamlara göre uygun sweatshirt kombin fikirlerini yansıtmak gereklidir. Ofis ortamlarında ya da ciddi ortamlarda kapüşonsuz modelleri tercih etmek daha uygun bir görüntü ortaya çıkarır. 

Spor yaparken, gezmeye giderken, doğa yürüyüşü yaparken yani kısacası günlük hayatın içinde giyilecek modellerde ise kapüşon tercih edilmesi sorun olmayacaktır. Sweatshirt seçiminde en önemli unsurlardan bir tanesi de kumaş tercihidir. 

Pamuklu kumaşların tercih edilmesi yumuşak bir hissiyat vereceğinden uygundur. Örgü sweatshirt modelleri de sık sık tercih edilen diğer giyim ürünleridir. Özellikle erkek sweatshirt kombinlerinde yaka tercihleri de güzel bir görüntü vermesinden ötürü bisiklet yaka olan modeller kullanılabilir.

Sweatshirt kombini yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardan diğerleri de kesim, baskı ve desendir. Sahip olduğunuz tarza en uygun ve kendinizi en iyi hissedeceğiniz modele sahip, kesimi istediğiniz gibi bol ya da fit olan, baskılarının ve desenlerinin üzerinizde en güzel duracağını düşündüğünüz kıyafeti tercih etmeniz gerekir.

Sweatshirt kombini yaparken, diğer ürünlerinize uyumlu olan modelleri tercih etmeniz daha ideal olabilir. Kot pantolonlar, kumaşlar, ceketler ile uyumlu olacak ürünleri kullanmak tarzınızı en net biçimde yansıtmanızı sağlayabilir. Bu farklı parçaları birbiri ile uyumlu bir şekilde kullanarak her türlü mekanda giyebileceğiniz kombinler elde edebilirsiniz.

Farklı giyim tarzlarına uygun olacak şekilde sweatshirt tercihi yapmak parçalarınızı çok yönlü bir şekilde kullanma olanağı sunabilir. Bunun yanı sıra sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız mont, ceket, hırka gibi ürünler de tercih yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Sweatshirt ile Yapabileceğiniz En Havalı 8 Kombin

Fıstık Yeşil Kapüşonlu Sırt Baskı Detaylı Oversize Kadın Sweatshirt ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

8 Farklı Sweatshirt Kombin Önerisi

Sweatshirt kombin tercihi yaparken renk uyumu, stil, kesim, giyilecek ortam, kumaş, desenler ve beden ölçülerine göre uygun olan ürünleri seçmek kadar doğru kombin uyumu yakalamak da önemlidir. 

Tayt ile Yapabileceğiniz Kombinler

Sweatshirt ve tayt, spor giyim tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak bir ikilidir. Koyu tonlarda tercih edebileceğiniz tayt ile beraber renkli, kapşonlu bir model giymek hem tarz hem de spor bir şıklık sağlayabilir. Sweatshirt rengi ile uyumlu tercih edilen ayakkabı ile de sweatshirt tayt kombininizi tamamlayabilirsiniz. 

Yarım fermuar olan modeller de bu tip spor kombinlerde tercih edilen, son dönemin popüler ürünleri olarak dikkat çekiyor. Polar kumaştan üretilen yarım fermuarlı bu sweatshirtleri, renkli taytlar ve file spor ayakkabılar ile giyebilirsiniz. 

Şort ve Sweatshirt Uyumu

Bahar aylarında havaların sıcak ve soğuk arasında olduğu dönemlerin favorisi ise şort ve sweatshirt uyumudur. Spor ayakkabı ile hem şık hem de spor görüntüyü tamamlayan bu tarz kombinlerde açık ya da koyu tonları, birlikte tercih ederek kontrast yaratabilirsiniz. Sevgili sweatshirt kombini olarak da şortların ve eşofmanların renklerini çapraz şekilde eşleştirebilirsiniz.

Sweatshirt ile kombin yaparken spor ayakkabı, renkli uzun çorap, açık renk şort ve koyu tonlarda oversize erkek sweatshirt tercihi yaparak tarzınızı bahar mevsimlerinde ya da yaz aylarının serin gecelerinde de yansıtabilirsiniz.

Etek ve Sweatshirt İkilisi 

Etek ile oluşan klasik tarzı ve sweatshirt ile gelen spor stili birleştirmek için bu kombinler tercih edilebilir. Eteğin kumaşına göre seçilecek olan pamuk, penye ya da örgü kadın sweatshirtleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Uzun ya da kısa fark etmeksizin koyu tonlarda olan bir etek ile desenli bir sweatshirt tercih ederek daha eğlenceli bir görünüm yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine tek renkli bir etek üzerinde düz ve nötr tonlarda olan bir sweatshirt ile de ofis ortamına uygun bir kombin yapabilirsiniz. 

Özel günler için tercih ettiğiniz kalem eteğinizin üzerinde düz renkte ve sade bir sweatshirt giyerek daha alımlı bir kombin yapabilirsiniz. Bayan sweatshirt kombinlerinde karşımıza sık sık çıkan bu tarz, şıklığı ve rahatlığı aynı anda elde etmenizi sağlayabilir. Renk uyumuna dikkat edilmesi gereken bu tarzda, çeşitli ayakkabı, çanta ve aksesuarları da kullanarak kombininizi daha detaylı yapabilirsiniz.

Sweatshirt ile Yapabileceğiniz En Havalı 8 Kombin

Lacivert Yazı Nakışlı Kanguru Cepli Kapüşonlu Standart Kalıp Erkek Polar Sweatshirt ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kot Pantolona Farklı Bir Hava Katabileceğiniz Öneriler

Slim fit kot pantolonlar ile yapılan kombinlerin en tamamlayıcı parçası sweatshirtlerdir. Her renkte kıyafetle uyum içinde giyilebilen kot pantolonlar; oversize, kumaş, örgü ya da kapüşonlu her türlü model ile harika bir ikili olabiliyor.

Tarzını beraber yansıtmak isteyen kişiler de baba oğul kombin sweatshirtlerini tercih edebilir. Aynı ürünün çocuklar için olan modellerini tercih ederek uyum yakalayabilmeniz mümkün.

Kargo Pantolona Modern Bir Bakış

Kargo pantolonlar son dönemde oldukça popüler olan bir ürün. Rahatlığı ile birlikte hem spor hem klasik bir görüntü sunan kargo pantolonlar ile birlikte oversize sweatshirt kombinasyonu çok yakışacaktır. Koyu renk kargo pantolon ve uyumlu olacak açık bir renkteki sweatshirt ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Jogger Eşofman ve Sweatshirt Uyumu

Spor kombinlerinin vazgeçilmez bir parçası jogger eşofmanlar ve sweatshirtlerdir. Eşofman takımının üst fermuarlısını da sweatshirt üzerine atarak şık bir uyum yakalayabilir ve spor günlerinizde çekici bir tarza sahip olabilirsiniz.

Siyah eşofman takımı içerisinde gri sweatshirt giyerek kombin yapabilir ve renk uyumu yakalayabilirsiniz. Açık renk bir spor ayakkabı ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kadın eşofman altı modellerinden seçim yapıp tarzınızı yansıtmak için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Bol Pantolonun Havasını Değiştiren Öneriler

Bol pantolonlar ile harika bir uyum içerisinde bulunan oversize sweatshirtler sayesinde bohem tarzınızı sokaklarda yansıtabilirsiniz. O yaka ve bol sweatshirt ile yine bol olan keten bir pantolonu birlikte kombinleyerek hem şık hem de rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kumaş yapıya sahip bol pantolonlarla birlikte tercih edilebilen modeller de oldukça hoş bir spor tarz oluşturabilir. Basic tercihler ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan sweatshirt modellerine TOMMYLIFE internet sitesi üzerinden erişim sağlayabilir ve size en çok yakışacağını düşündüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz.

Önceki yazımıza https://www.tommylife.com.tr/minimalist-giyim-tarzi-nasil-olmali linkinden ulaşabilirsiniz.