filtrele
Filtrele
sirala
Sırala

Kadın T-shirt Modelleri

420 ürün görüntüleniyor.
Sırala KAPAT
 • Varsayılan Sıralama
 • En Çok Değerlendirilenler
 • En Yeni Ürünler
 • En Düşük Fiyat
 • En Yüksek Fiyat
                                                       Toplam 420 ürün görüntüleniyor.

                                                       SPOR T-SHIRT

                                                       T-shirtler spor yapan kişiler için en temel giyim parçalarından birisidir. TOMMYLIFE Spor Giyim bu ihtiyacı düşünerek koleksiyona  geniş renk ve tasarım skalası geliştirmiştir. T-shirtler tasarım açısından çok geniş seçenekler sunsalar bile bilhassa spor yapma amaçlı olarak giyenler için öncelikli konu sağlık ve konfor olmalıdır. Firmamız bu hassasiyet ile terletmeyen, ter tutmayan özellikleri göz önünde bulundurarak yüksek teknoloji ile kaliteli kumaşlardan üretim yapmaktadır. 

                                                        

                                                       SPOR T-SHIRT ÖZELLİKLERİ

                                                       Hafif ve Ter Emici Olmalı 

                                                       TOMMYLIFE Kadın T-shirt modelleri terletmeyen özelliktedir. Özellikle yaz aylarında spor yapmak için çok uygun olan T-shirtler’imiz; hafif, teri hemen alır ve serinlik hissi verir. Bu sayede spor esnasında konforlu kalmanızı sağlar ve bakteri üretmezler.

                                                        

                                                       Dri- Fit Teknolojisi 

                                                       TOMMYLIFE Kadın t-shirt modellerinde dri-fit teknolojisi kullanıyoruz buda ürünlerin kuru kalma özelliğine sahip olmalarını ve teri anında emerek kullanıcıların rahat etmesini sağlıyor. Spor yapan kişilerin bilhassa kullanmasını gereken TOMMYLIFE Spor T-Shirtler’in kumaş dokusu nefes alabilen özelliktedir.

                                                        

                                                       Mevsime Uygunluğu 

                                                       T-shirtler kısa kolludur ancak kumaşların inceliği ve kalınlığı değişebilmektedir. Kış mevsiminde üşümeye karşı daha kalın kumaştan yapılmış ürünler kullanılır. Yaz mevsimi için ise  ince ve rahatlık hissi veren t-shirtler tercih edilmelidir. Bunlar genellikle hava alırlar ve sağlıklıdırlar.

                                                       Terletmeyen, ter tutmayan TOMMYLIFE t-shirtler ile hangi sporu yaparsanız yapın performansınızın yükselmesine katkı sağlayabilirsiniz. Bunun nedeni terlemeyen ve kuru tutan T-shirtler’imiz ile çok daha rahat hissedecek olmanızdır. Fiziksel açıdan rahatsız edici olmayan ve çok konforlu tutan TOMMYLIFE T-shirtler ile performansınıza daha etkili odaklanabilirsiniz. Web- sitemiz üzerinden istediğin,z renkte ki t-shirt için sipariş verebilirsiniz.