sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Hızla büyüyen spor giyim sektöründe kalitesiyle fark yaratan Tommy Life Spor Giyim; kadın, erkek ve çocuk, spor-günlük ürün gruplarında modaya hitap eden stil ve kombin modellerinde uygun fiyatlarıyla tekstil sektörüne öncülük etmektedir. Geniş koleksiyonuna her dönem yeni erkek giyim, kadın giyim ürünleri de dahil etmeye devam etmektedir.

Firmamız spor ürünlerin üretiminde birinci kalite terletmeyen, hava akımı sağlayan, vücudu saran kumaşlar tercih eder. Firmamızdan aldığınız her ürün orijinal ve garantili olup, olası ürün kaynaklı herhangi bir problemde firma olarak müşterilerimizin haklarını itinayla gözetiriz.

MİSYON
Tommy Life olarak politikamız, hiç değişmeyen kumaş kalitemiz, geniş ürün yelpazemiz ve güvenli alışveriş ile birlikte %100 müşteri memnuniyetidir.

Hedefimiz spor giyimde bir Türk markası olarak, dünya genelindeki tüketiciler ile markamızı buluşturmak ve ilk tercih edilen markalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz “Mutlu Müşteri, Güvenilir Ticarettir!

VİZYON
Vizyonumuz ise hayatın her alanında rahatlığını önceleyenlerin tercihi olarak; günlük giyimlerinizde sizlere rahat ve şık bir görünüm sağlayan ürünler geliştirmek ve geleceğe yatırımda teknoloji ile spor giyimi buluşturarak dinamikliği sağlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.