sadsad x
asdasd

TAYT TAKIM

Spor yaparken rahat olmak ve seçilen kıyafetlerin hareketi engellememesi gerekir. Spor kıyafet kumaşı ter çeken özellikte olmalıdır. Firmamız tüm dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de kullanılan bir markadır. Ürünlerimizin kalitesi artık herkes tarafından bilinir. Yaptığımız indirimler ve kampanyalar ile herkesin ulaşacağı bir marka haline geldik. Tayt takım modellerimiz çok çeşitli olup en çok rağbet gören modellerdir.

Yüksel Bel Tayt Takım

Spor yaparken tayt modellerinin tercih edilmesi rahat ve şık olmasından dolayıdır. Yüksek bel taytlar vücudu iyi kavradığı ve göbeği içine aldığı için daha çok tercih edilir. Üzerinde bistüyeri ile beraber satılır. Firmamız yüksek bel tayt modellerinde sade rengi tercih ettiği gibi çok renkli karışık desenleri de tercih eder. Bistüyerin alt kısmında siyah bant bulunur. Göğse daha iyi oturması için esnek yapıda üretilmiştir.

Tül Detaylı Tayt Modelleri

Kadın taytları genellikle dantel ve tüy detaylı olarak üretilir. Tül blokları taytın yan tarafındadır. Asimetrik olması daha bir şıklık katar. Kumaşı ter emen ve vücudu saran esnek kumaştır. Beden skalası vardır. Kullanım koşullarına uyulduğu takdirde uzun süre kullanabilirsiniz. Tül bloklu tayt modeli daha çok siyah renk ağırlıklı üretilir. Üzerinde ki bistüyeri siyah renktir. Arka kısmı yüzücü tarzdadır. Tül detayı askı kısmında kullanılmıştır. Firmamızdan sipariş vermek için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İade ve değişim ürün kullanılmadığı sürece her zaman mevcuttur.

Baskılı Tayt Takım Modelleri

Spor yaparken şık olmak ve dikkat çekmek için baskılı modelleri tercih edebilirsiniz. Baskı kısmı sizi asla rahatsız etmez. Baskı renkleri tayt rengine uygun seçilir. Bistüyeri tayt baskı renginde üretilir. Slim fit modeldir. Yüksek sıcaklıklarda yıkamayın. Ürün üzerinde bulunan kullanma talimatına uyunuz. Slim fit olduğu için normal zamanda giydiğiniz bedeni tercih ediniz. Değişim için bulunduğunuz ildeki mağazalarımıza başvurabilir veya firmamıza gönderebilirsiniz. Spor şıklığını yakalamak be uygun fiyata ürün almak için internet sitemiz üzerinden sipariş veriniz. Ödeme kredi kartı ile yapılır. Yaz kampanyası tarifesinden yararlanmak ve kargo ücreti ödememek için gereken tüm bilgiler internet sitemizde mevcuttur.

Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

Görünüm 3 | 4
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.