sadsad x
asdasd
Kargo ve Taşıma Bilgileri

KARGO VE TESLİMAT

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek? 

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde UPS kargoya teslim edilmektedir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır. 
Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları ve kampanya dönemleri göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilebilir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu UPS kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini tommylife.com.tr sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

tommylife.com.tr sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.
 

Sipariş Teslimatında Evde Yoksam Ne Oluyor?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda kapınıza bilgi notu bırakılır ve siparişiniz size ürünü teslim edecek UPS Kargo şubesinde 2 gün bekletilir. 2 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz tommylife.com.tr sanal mağazaya sağlanacaktır ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Tommy Life üzerinden verilen siparişlerin teslimatı sadece Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.