Kargo ve Taşıma Bilgileri

KARGO VE TESLİMAT

Kargo Ücreti Ne Kadar?

• 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 1250TL altı alışverişlerinizin teslimat ücreti ise 39,90 TL'dir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek? 

Siparişleriniz iki (2) iş günü içerisinde özenle hazırlanarak ARAS kargo yetkililerine teslim edilmektedir.

Resmi günler, hafta sonları ve Cuma 13:00'dan sonra gelen siparişler ilk iş günü işleme alınırlar.
Kampanya dönemleri yaşanan yoğunluktan dolayı bu süre uzayabilmekte ve 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilebilir.
Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir SMS ve Mail bilgilendirmesi yapılacaktır. Gelen bilgilendirmeler içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu  Aras kargo ile nternet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini www.tommylife.com.tr üzerinden üye girişi yaptıktan sonra da Hesabım > Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

www.tommylife.com.tr web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

 

Sipariş Teslimatında Evde Yoksam Ne Oluyor?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda kapınıza bilgi notu bırakılır ve siparişiniz size ürünü teslim edecek ARAS Kargo şubesinde 2 gün bekletilir. 2 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz TOMMYLIFE Spor Giyim Online Depomuza aktarılacak ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

 

Yurtdışına Teslimat Yapıyor Musunuz?

TOMMYLIFE üzerinden verilen siparişlerin teslimatı sadece Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.