Her Yerde Giyebileceğiniz Tunik Kombinleri

Her Yerde Giyebileceğiniz Tunik Kombinleri

Kadın modasının vazgeçilmez parçalarından tunikler, geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da oldukça dikkat çekiyor. Farklı renk ve desen çeşitliliği sağlayan tuniklerle siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Her yerde giyebileceğiniz tunik kombinleri, TOMMYLIFE’ın internet sitesinde sizleri bekliyor.

Oversize Tunik Önerileri

Yukarıdaki görsele tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz.

Her Gün Giyebileceğiniz Oversize Tunik Kombinleri

Sporda, evde, cafede veya AVM’deyken hem rahat hem şık görünmek ister misiniz? O hâlde tunik kombinleri sizlerin beklentilerini karşılayacak. Her beğeniye hitap eden, doğru parçalarla bir araya getirildiğinde tarz olma konusunda sizleri yanıltmayan tunikler, farklı renk ve desen seçenekleri ile TOMMYLIFE’da sizleri bekliyor. 

Peki tunikleri kombinlemek konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? O zaman sizler için birkaç öneri sunabiliriz. Oversize tunikler pek çok parça ile kolaylıkla uyum sağlayan kıyafetlerdir. Örneğin farklı tayt modeli ve seçenekleriyle oversize tunik kombinleri yapabilirsiniz.

Kot tunik kombinleri de bu sene oldukça moda. Özellikle aynı kumaştan devam eden kombinlere oversize tunikler fazlasıyla yakışıyor. Ayrıca oversize tunik kombinleri farklı aksesuarlarla da oldukça şık görünmenizi sağlayabilir. Bu tarz kombinlerin altına rahat pantolonlar veya eşofmanlar giyildiğinde oldukça sportif bir görüntü elde etmenizi sağlar. 

Büyük beden tunik takımları bol giyinmeyi tercih edenler için de oldukça ideal bir görüntü ortaya çıkarır. Herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bu takımlar, kadınlar için vazgeçilmez kıyafetler arasında. Sportif bir görüntü elde etmek ve şık görünmek büyük beden tunik takımlarıyla mümkün. 

Giy Çık Rahatlığı İçin Öneriler 

Giy çık anlayışına en çok uyan kıyafetlerden olan tunikler, eşofman takımları ya da geniş pantolonlarla hem sportif hem de tarz olmanızı sağlar. Koyu renk tunikleri, canlı renkler olan turuncu, yeşil veya sarı gibi renklerden aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. 

Kombininize eşofman altlarıyla destek vererek sportif bir görüntü de elde edebilirsiniz. Baştan aşağıya yapılmış bir koyu renk tunik ve eşofman kombiniyle istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Çeşitli tayt modelleri ile de tunik kombinleri rahatlıkla yapılabilir. Giy çık moduna oldukça uygun olan bu tarz kombinler, renkli ve figürlü çoraplarla bambaşka bir görüntü elde etmenizi olanak tanır. Taytların üzerine çekilen çoraplar ve altına giyilen postallar veya botlar bu kombinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olurlar. 

Farklı Tarzlarda Kullanmak İçin Tunikler 

Tunikler taytlar, pantolonlar ya da eşofmanlarla muhteşem bir bütünlük sağlar. Ancak onları farklı şekillerde de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

Tunikler çoraplarla birleştiğinde elbise görünümü kazanabilir. Tunik kombinleri çoraplar ve farklı stilde ayakkabılarla elbise şeklinde kullanılabilir. Tuniklerin yapısı bol ve uzun olduğu için elbise görünümüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Altına giyeceğiniz desenli ya da renkli çoraplarla tarzınıza tarz katabilirsiniz. 

İsterseniz kombininizi külotlu çoraplarla da tamamlayabilirsiniz. Hatta çorap üstüne kısa çoraplar kullanarak oldukça şık bir görüntüye imza atabilirsiniz. Örneğin ekru bir tunik altına giyeceğiniz mor külotlu çoraba turuncu kısa çoraplar ekleyerek farklı bir görünüş kazanabilirsiniz.

Külotlu çorapla yapacağınız kombinleri aksesuarlarla da desteklenebilir. Üzerine atacağınız denim bir ceket ise bu kombinin tamamlayıcısı olacaktır. 

Beyaz çoraplarla da bu tip kombinleri yapabilirsiniz. Baştan aşağıya beyazı tercih edeceğiniz bu tarz bir kombine renkli spor ayakkabılar ya da canlı renkte bir çanta çok yakışacaktır. Tunik kombinleri beyaz ağırlıklı yapıldığında oldukça dikkat çeken bir görüntüye ulaşmanızı sağlayabilir. 

Elbiselerin üzerine geçireceğiniz oversize tunikler de farklı bir tarz yaratmanızı sağlayabilir.

Eşofman ve Tunikler Bir Arada

Yukarıdaki görsele tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz.

Eşofmanlar ve Tunikler Bir Arada

Tunik kombinleri ile sportif bir şıklık yaratmak isterseniz eşofmanlar bu konuda sizlere yardımcı olur. 

Oldukça salaş ve rahat bir görünüm ortaya çıkarmak için tuniklerle eşofmanları birleştirebilirsiniz. Eşofmanla yapılan tunik kombinleri hiçbir zaman etkisini yitirmeyen tarzlar arasında yerini alır. 

İster farklı tarzda eşofman atlarıyla kombininizi tamamlayın ister kadın eşofman tunik takımları kullanmaya çalışın, her ikisi de tarzınıza tarz katacak kombinler olacak. 

Kadın eşofman tunik takımlarına fileli spor ayakkabılar ya da gündelik ayakkabılar eşlik edebilir. Farklı bir şekilde görünmek isterseniz botlarınızın içine eşofmanlarınızı sokabilir böylece sokak giyim tarzına uygun bir görüntüye kavuşabilirsiniz. 

Eşofman altlarını tuniklerle aynı renk seçerek sade kombinler yapabilirsiniz. Bu tarz tek renk tunik kombinlerine canlı renkte aksesuarlar ve çantalar çok yakışır. Bu tip bir stili zıt renkte parçalarla da tamamlayabilirsiniz. Örneğin bej bir tunik altına turuncu bir eşofman takımı kullanarak tarz bir görüntüye kavuşabilirsiniz. 

Taytlar Tuniklerin Ayrılmaz Bir Parçası

Farklı tarzda tayt modeli kullanarak tunik kombinleri yapmak sizin elinizde. İster klasik ister sportif olsun taytlarla tunikler ayrılmaz bir bütünler!. 

Bu kışın vazgeçilmezleri arasında yer alan kahverengi, bej, ekru, camel renklerinden oluşan taytlar tunik kombinlerine oldukça yakışır. Özellikle bu renklerle yapacağınız ton sür ton kombinler bu senenin en tarz görüntülerinden birine sahip olmanızı sağlayabilir. 

Ben farklılık seviyorum diyenler için zıt renklerde yapılan tayt tunik kombinleri de şık ve sportif olmanıza yardımcı olur. Örneğin deniz yeşili bir kapüşonlu tunik ile bej bir tayt oldukça güzel bir birliktelik ortaya çıkarır. Bu şekilde yapılan kombinlere patlak renklerde fileli spor ayakkabılar çok yakışacaktır. 

Denim Pantolon ve Tuniklerle Gündelik Şıklık 

Denim pantolonlara tunikler oldukça güzel uyum sağlar. Hem tesettürlü kadınlar hem de tesettürsüz kadınlar için tunik kombinleri denim pantolonlarla kullanılabilir. 

Denim pantolonlarla yapılan tunik kombinlerini klasik ya da sportif olarak kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabı tüm havanızı değiştirerek klas bir görüntüye kavuşmanızı sağlayabilir. Ya da oversize tuniklerle yapılan denim pantolon kombinlerine spor ayakkabılar eşlik ettiğinde sportif bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Açık renk denim pantolonlara bej ya da ekru renk tunikler çok yakışır. Bu tarz tunik kombinlerine yine açık renklerde montlar uyum sağlayabilir. Altına büyük tabanlı açık renk botlar veya postallar ton sür ton bir görünüm kazanarak oldukça şık bir görüntü elde etmenizi sağlar. 

Farklı zevklere ve renklere seslenen tunik kombinleri TOMMYLIFE’ın internet sitesinde sizleri bekliyor.

Önceki yazımıza https://www.TOMMYLIFElife.com.tr/10-farkli-triko-kombin-onerisi linkinden ulaşabilirsiniz.