10 Farklı Triko Kombin Önerisi

10 Farklı Triko Kombin Önerisi

Birbirinden farklı triko kombinler hem erkek hem de kadın modasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Dilerseniz siz de bu eşsiz parçalara kombinlerinizde yer verebilir, her daim şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle kış sezonunda en sık tercih edilen ürünlerden olan trikolar, birbirinden farklı seçenekleriyle TOMMYLIFE’da sizleri bekliyor.

10 Farklı Triko Kombin Önerisi

Yukarıdaki görsele tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz.

Triko Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Triko kumaşlar, pamuk ve yünden meydana geldikleri için kalın bir yapıya sahiptir. Bu kumaş türünün en büyük özelliği ise ısı tutuşunun güçlü olmasıdır. Dolayısıyla triko ürünler, çoğunlukla kış aylarında tercih edilir. Peki, triko ürünleri kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Triko kumaşlar, genellikle vücudu kavrayan bir yapıdadır. Kalın ve örme oldukları için salaş ya da oversize trikolarda dahi herhangi bir buruşma meydana gelmez. Dolayısıyla triko ürünleri ütülemeye de gerek yoktur. Bunun yanı sıra bazı triko giyim ürünlerini ise içerisinde yer alan farklı kumaş eklentilerinden dolayı ütülemek gerekebilir.

Triko kumaşlar, direkt olarak tenle temas etmesi hâlinde terletme yapabilir. Bu yüzden trikoların içine gömlek ya da polo yaka erkek tişört modellerinden biri giyilebilir. Kadınlar ise trikoları elbiseler ile kombinleyebilir. Böylece trikoların terletme özelliği azalır.

Triko kumaşları yıkarken dikkatli olmakta fayda vardır. Çok yüksek sıcaklıkta yıkamak, kumaşın çekmesine neden olabilir. Bu yüzden düşük ayarda ve yaklaşık 30 - 40 derecede yıkama yapmanız tavsiye edilir. Böylece triko kumaşların ömrünü uzatabilirsiniz.

Her Tarza Uygun 10 Kombin Önerisi

Son derece geniş bir ürün skalasından meydana gelen triko parçalar, hemen herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. TOMMYLIFE ailesi olarak sizler için hazırladığımız 10 kombin önerisi için aşağıda yer alan başlıklara göz atabilirsiniz.

Triko Sweatshirt ve Taytın Rahatlığı

TOMMYLIFE’da yer alan triko sweatshirtler, rahatlık konusunda sizleri yanıltmaz. Tarzınıza en uygun triko sweatshirt modellerinden birini tercih edebilir, taytlar ile kombinleyebilirsiniz. Böylece rahatlığın yanı sıra oldukça şık bir görünüm elde etmek de mümkün hâle gelir. Bunun yanı sıra crop top sweatshirtler ile de taytları kombinleyebilirsiniz.

Oversize triko bayan sweatshirtler, çok daha salaş bir tarz yaratmanıza yardımcı olur. Ekru, bej ve bisküvi gibi renkler ile yapacağınız bayan sweatshirt triko kombini, açık tonda taytlar ile birleştiğinde oldukça havalı bir görüntüye kavuşmanızı sağlayabilir. Kadın oversize sweatshirt, elbiseler ile kombinlendiğinde de son derece şık bir görüntü yaratır. Bu triko kombinine ise spor ayakkabılar eşlik edebilir.

Triko Elbise Kombini Yapmak Çok Moda!

En sevilen giyim ürünleri arasında yer alan triko elbiseler, farklı parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Örneğin, triko elbise kombininizi bayan sweatshirtler ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle dar kalıp triko elbiseler, kadın oversize tshirtler ile desteklendiğinde oldukça hoş bir görünüm elde edilebilir.

Triko Pantolon Kombini ile Tarzınıza Tarz Katın

Triko pantolon kombini, hemen her sezonun tercih edilenleri arasındadır. Kadın oversize sweatshirtler ile dilediğiniz pantolonu kullanarak oluşturabileceğiniz bu kombinler, tarzınıza tarz katmanıza yardımcı olur. Triko kombininde çok daha spor bir görüntü elde etmek için TOMMYLIFE’da bulunan fileli spor ayakkabı modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Erkekler için de Triko Kombini

Kadınlar kadar erkeklerin de dikkatini çeken triko kombini, pek çok ürün ile rahatlıkla oluşturulabilir. Özellikle mont ve gömlekler, erkek triko kombini için vazgeçilmez parçalardandır. Bunun yanı sıra polo yaka erkek tişörtler de son derece şık bir kombin elde etmek için sıklıkla tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alır.

Zamansız bir Parça: Crop Top Sweatshirt

Crop top sweatshirtler, hemen her mevsimde rahatlıkla kombinlenebilen parçalardandır. Elbise modellerinin üzerinde dahi kullanılan crop top sweatshirtler, farklı tarzdaki zevklere kolayca hitap etmeyi başarır. Özellikle pantolonlar ile bir bütünlük yakalayan crop top sweatshirtler, üzerine alacağınız gömlekler ve denim ceketler ile şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Kombininizde yer vermek istediğiniz birbirinden özel parçalar, TOMMYLIFE’da sizleri bekliyor.

Zamansız bir Parça: Crop Top Sweatshirt

Yukarıdaki görsele tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz.

Farklı Bir Tarz Arayışında Olanlar için Şortla Triko Kombini

Hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla yapabileceği şort kombinlerini trikolar ile birleştirmek mümkündür. Oversize trikolar, şortlar ile birleştiğinde oldukça tarz bir görüntü elde etmenize olanak sağlar. Evde, sporda veya rahat olmak istediğiniz herhangi bir yerde tercih edebileceğiniz şortla triko kombini, spor şık görüntüsü sayesinde kendinden emin bir duruş sergilemenize yardımcı olur.

Denimler ile Trikolar Bir Arada 

Hemen her dönemde sıklıkla tercih edilen denim ürünler, trikolar ile kullanıldığında oldukça tarz bir görünüme olanak sağlar. Hem erkek hem de kadınlar, denim pantolon ya da ceketler ve triko sweatshirtler ile bir takım oluşturabilir. Açık renk denim parçalar, canlı tonlara sahip triko kıyafetler ile hoş bir uyum sağlayabilir. 

Gömlekler ile Triko Kombini 

Triko kazak ve sweatshirtler, gömleklerle kombinlendiğinde havalı bir görünüm elde edilebilir. Özellikle erkekler, gömlekleri ince trikoların içerisinde sıklıkla tercih eder. Kadınlar ise gömlekleri triko elbiselerin üzerine ya da içine giyerek özgün bir tarz yakalayabilir. Bu triko kombinleri ise birbirinden şık TOMMYLIFE denim ceketler ile desteklenebilir.

Eşofman Takımı ile Trikonun Uyumu

Hem kadın hem de erkekler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan eşofmanlar, triko parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Örneğin; oversize triko sweatshirtler, eşofmanların üzerinde son derece şık durur. Tek renk polar eşofman takımlarının üzerine salaş bir triko giyildiğinde farklı ve havalı bir görüntü yakalanabilir.

Triko Kombinin Tamamlayıcısı: Çoraplar

Çorap, hemen her yaştan insanın severek kullandığı giyim aksesuarları arasında yer alır. Söz konusu ürünleri kışın kullanmanın yanı sıra yazın da farklı tarzlar oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Özellikle figürlü ve renkli çoraplar, farklı kombinlere rahatlıkla ayak uydurmayı başarır.

Triko kombini için de çoraplar sıklıkla tercih edilir. Örneğin; tek renk bir triko takımın altına giyilen renkli bir çorap, anında bambaşka bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlar. Giysilerinize hareket ve canlı bir görünüm katmakta son derece başarılı olan TOMMYLIFE çoraplar, zamansız parçalar olarak hemen her triko kombininde rahatlıkla kullanılabilir.

Önceki yazımıza https://www.tommylife.com.tr/sevgililer-gununde-yapabileceginiz-kombinler linkinden ulaşabilirsiniz.