filtrele
Filtrele
sirala
Sırala

Kadın Triko

30 ürün görüntüleniyor.
Sırala KAPAT
 • Varsayılan Sıralama
 • En Çok Değerlendirilenler
 • En Yeni Ürünler
 • En Düşük Fiyat
 • En Yüksek Fiyat
                                                       Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

                                                       Her kadın kendi tarzını kendi zevklerine göre oluşturur. Bu tarz her ne kadar değişiklik gösterse de dolabın olmazsa olmaz bazı parçaları vardır. Kadın triko modelleri de bu parçalardan biridir. Özellikle mevsim geçişlerinde ve nispeten soğuk havalarda trikolar birçok kombinde kullanılabilecek çok yönlü parçalardır. Bayan triko modelleri içerisinde bulunan çeşitlilik de bu kombin sayısının daha da artmasını sağlar. Trikoların vazgeçilmez parçalardan biri olmasındaki etkenlerden birisi de her tarz için uygun bir modele sahip olmasıdır. Böylece birbirinden çok farklı gibi görünen tarzlar içerisinde triko parçaları görmek mümkün olur.

                                                       Kadın triko modellerini farklı tarzlarda kombinleyerek yeni görünümler elde edebilirsiniz. Peki kadın triko modelleri nelerdir? En çok tercih edilen kadın triko modelleri ve fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bir inceleme yapalım.

                                                       Her Stile Uygun Bayan Triko Ürünleri

                                                       Bayan triko modelleri ile her stile uygun bir parça bulmak mümkün. Klasik giyim için de sportif tarz için de ayrı ayrı birçok ürün mevcut. Aynı zamanda bazı TOMMYLIFE kadın triko ürünleri ile bir parçayı birden fazla görünümde kullanmak da mümkün. Kombinlenebilen zamansız parçaların da içinde bulunduğu kadın triko ürünleri ile tüm stiller için vazgeçilmez parçalar yakalamak hiç de zor değil.

                                                       Günümüz modasında artık keskin kalıplar bulunmuyor. Bu sebeple farklı stillere aitmiş gibi duran parçaları bir arada kombinleyerek yeni bir görünüm elde etmek mümkün. Örneğin spor tarzda görünen bir hoodie ile kalem eteği kombinlemek artık günümüzde oldukça olağan. Böylece kadın triko ürünleri arasında en çok tercih edilen parçalardan biri olan hoodie şık görünümünüze dahil olabiliyor. böylece kendi tarzınızda klasik bir duruş sahibi de olabiliyorsunuz. 

                                                       Bu durum tam tersi için de geçerli. Genellikle basic parçalar resmi görünümler için tercih edilse de kadın triko balıkçı yaka basic parçayı spor tarzda pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz. Böylece tüm kadın triko modellerini her tarza uygun şekilde kullanmak da mümkün olur.

                                                       Belirli çizgilerin dışına çıkmaktan hoşlanmıyorsanız da triko modellerini alışılmış düzende kullanabilirsiniz. TOMMYLIFE kadın triko modelleri içinde her bir parça sizin görünümünüze eşlik edebilecek seçeneklerle üretilir. Size sadece zevkinize uygun tarzı ve rengi seçmek kalır.

                                                       Kadın Triko Modelleri

                                                       Kadın triko modelleri içerisinde birçok farklı tarz ile seçenekler bulunuyor. Bu modeller içinde kadın triko kazak çeşitleri hem renkleri hem de tarzlarıyla oldukça fazla ilgi görüyor. Ancak trikoları kazak modelleri ile sınırlandırmak doğru olmaz. Özellikle son yıllarda oldukça fazla gündemde olan oversize modası trikolara da sıçradı. Kadın oversize triko modelleri içinde de birçok farklı çeşit dolaplarda yerini almak için hazır bekliyor. 

                                                       Bütün triko modelleri için yaka detaylarının farklılaşmasıyla elde edilen farklı görünümler mevcut. Örneğin oversize triko modelleri içinde boğazlı ya da sıfır yaka gibi seçenekler ile tarzınızı daha da farklılaştırmanız mümkün. Aynı zamanda balıkçı yakaların da kendi içerisinde farklı tarzlarda işlenmesiyle değişik görünümler elde edilmiş. Bazı modellerin yaka kısmına eklenen büzgü detaylarıyla da kendi tarzınızı ortaya koymanız mümkün.

                                                       Öte yandan son zamanların en çok tercih edilen parçalarından biri olan crop top modası da triko modellerinde karşımıza çıkıyor. Kadın triko crop top modellerini hoodieler ile birleştiren TOMMYLIFE ile sportif görünümünüzü baştan tasarlayabilirsiniz.

                                                       Bu modeller arasında kendinize en uygun olanı bulmak için TOMMYLIFE üzerinden araştırmalarınızı kolaylıkla sürdürebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde model ile ilgili istediğiniz detayları seçerek aramalarınızı sınırlandırabilirsiniz. Böylece sadece ilgi alanınıza giren ürünler üzerinden araştırma yapma şansınız olur.

                                                       Kadın Triko Fiyatları

                                                       Kadın giyimde triko, şıklığı son yıllarda daha da trend hale geldi. Hemen her stil için bir triko modeli de var. Kadın triko fiyatları da model özelliklerine göre değişiyor. Kadın triko hırka, elbise ya da kazak fiyatları için kolay bir online araştırma yapabilirsiniz. TOMMYLIFE trikolar dolabınızda kurtarıcı parçalar oluyor. Aynı zamanda birçok parçanın değişik kombinlerde kullanılabilir olması da bütçe dostu bir yaklaşım sergiliyor. 

                                                       TOMMYLIFE kadın trikolar hemen her bütçe için uygun olabilecek seçeneklere sahip. Özellikle indirim zamanlarında daha da avantajlı alımlar yapmak mümkün oluyor. Bu sebeple alışveriş yapmadan önce TOMMYLIFE ürünlerini yakından takip ederek avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Kadın triko ürünleri içerisinden siz de kendiniz ve stiliniz için uygun parçaları zaman kaybetmeden dolabınıza ekleyebilirsiniz.