sadsad x
asdasd

Erkek Spor Giyim Şıklığı

Erkek Spor Giyim Şıklığı

Spor giyim her sezon erkek modasındaki önemli yerini koruyor. Artık iş yaşamında bile yer bulan erkek spor giyim her mevsimde erkekler tarafından kullanılıyor.

Erkek Spor Giyim İçin Vazgeçilmez Parçalar

Erkek spor giyim sadece eşofman, bere, spor ayakkabı üçgeninde tanımlanmaktan çok uzakta yer alıyor. Bu tarz giyimde hem şık hem de fonksiyonel olan Jean parçalar kullanılıyor. Siyah kanvas veya kumaş pantolon ile kombinleyeceğiniz Jean gömlek veya ceketler erkek spor giyim şıklığına çok yakışıyor. Jean ceketleri soğuk kış günlerinde siyah veya pastel renkli balıkçı yaka spor kazaklar ile veya ince koyu renk boğazlı kazaklar ile tamamlayabilirsiniz.

Kalın Ceketler, Hırka Ve Yelekler

Spor tarzda üretilen desenli kalın ceketleri klasik kesim boru paça Jean pantolonlar veya dar kesim kumaş pantolonlar ile kombinleniyor. Erkekler artık desenli parçaları hem spor giyim hem de klasik giyimde rahatlıkla kullanıyor. Hem klasik giyimde hem de spor giyimde yılların eskitemediği parçalardan olan hırka ve yelekler desenleri ve kesim tarzları ile dikkat çekiyor. Beyaz bir gömlek ile kombinleyeceğiniz kalın veya ince hırkalar, Jean pantolon veya klasik kesim pantolonlar ile spor şıklığınızı arttırıyor. Salaş tarzda tasarıma sahip olan bol ve kalın örgülü yelek ve hırkaları mutlaka dar kesim pantolonlarla kombinlemek gerekiyor.

Erkek Spor Giyim Şıklığı Gömlekler İle Taçlanıyor

Spor giyimde erkekler için çok geniş bir kesim ve renk yelpazesine sahip olan gömlekler hem kurtarıcı olarak hem de dikkat çekmek için kullanılıyor. Etnik desenler, klasik kesimler, oduncu gömleği olarak tanımlanan gömlekler, üstüne isim ve soy isminizi işletebileceğiniz gömlekler, animasyon karakterleri ile renklendirilen gömlekler erkek spor giyim şıklığı denince en öne çıkan parçalar oluyor. Aklınıza gelebilecek her renkte üretilen gömlekler hem jeanler hem dar kesimli pantolonlar hem de klasik kumaş pantolonlar ile kombinlenebiliyor. Gömlekler klasik kesimlerin yanı sıra kol manşet, yaka detayları veya cep ile oynanarak farklı tarzlarda da üretiliyor. Spor giyimde yenilikleri denemek isteyen erkekler bu tarzları beğenerek kullanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.