Çocuklarınız ile Beraber Yapabileceğiniz Kombin Fikirleri

Çocuklarınız ile Beraber Yapabileceğiniz Kombin Fikirleri

Aile olmak sadece kan bağına sahip olmak demek değildir, her konuda ve hayatın her anında birbirinize destek olduğunuzda aile olursunuz. Aile birliğini yaptığınız kombinlere de yansıtabilirsiniz. Belli başlı parçaları beraber kullanarak ailecek kombinler yapabilir ve tüm bireylerin kendi tarzlarını bu kombinler içerisinde yansıtmasını sağlayabilirsiniz. 

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasından istediğiniz kombini, uygun hava durumuna ve tercihinize göre seçerek bu kombinler içinde ailecek rahatça sevdiğiniz aktiviteleri yapabilirsiniz.

Mont, Sweatshirt ve Eşofman Altı 

Kış aylarında ailenizi sıcacık tutacak bu kombin hem sokak stiline hem de spor stiline uyacak cinsten. Gündelik aktivitelerinizi yaparken veya aileniz ile soğuk havalarda dışarı çıkmanız gerektiğinde kolayca hazırlanıp işe koyulmanızı sağlayan kombin, aynı zamanda soğuk havalarda sizi sıcak tutacaktır. Bu kombini eşiniz ve çocuğunuz ile beraber yaptığınızda, kombinlere her bireyin tarzına özgü ek parçalar ekleyebileceğiniz gibi topluca belli bir renk ya da tarz da sergileyebilirsiniz.

Özellikle sonbahar ve kış aylarında çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında içinizi en çok ısıtacak olan bu kombine, pek çok parça ekleyebilirsiniz. Özellikle çok soğuk havalarda atkı, eldiven gibi sizi sıcak tutacak parçalara ek olarak, hava durumuna uygun ve rahat bir ayakkabı, istediğiniz bir çanta ve takılar da kullanabilirsiniz. Sevebileceğiniz türden ürünleri TOMMYLIFE sitesinde bulabilirsiniz. 

Oversize T-Shirt ve Şort

Yaz aylarının vazgeçilmez ikilisi olan sade t-shirt ve şort modelleri, ailenizin kombininde de kullanabilirsiniz. Özellikle baba-oğul kombini olarak rahatça yapabileceğiniz bu kombin ile oğlunuzla beraber yazın tadını rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında hem sıcak havalarda bunalmamanızı hem de şık olmanızı sağlayacak kombinlerden biridir. Bu kombinde hem eşiniz ve siz hem de çocuklarınız sıcaktan bunalmadan rahat rahat eğlenebilir ve günlük işlerinizi yapabilirsiniz. 

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında en sade olan bu kombine, istediğiniz ek parçaları dahil ederek hem rahat hem şık olabilirsiniz. Yapacağınız aktiviteye uygun ve rahat bir spor ayakkabı, isteğinize bağlı olarak çanta, şapka ve takı ekleyerek kombininizi tarzınıza daha uygun hale getirebilirsiniz. Bunun haricinde giyim ürünlerinizi de tarzınıza ve çocuklarınızın beğenilerine uygun renkte, kesimde ve desende alarak tarzınızı rahatça yansıtabilirsiniz. Örneğin, bu baba-oğul kombini için ortak bir tasarım seçebileceğiniz gibi oğlunuz ve siz farklı tarzlarda da giyinebilirsiniz. İlginizi çekebilecek pek çok çeşitte ve tarzda ürünü TOMMYLIFE sitesinde bulabilirsiniz.

Çocuklarınız ile Beraber Yapabileceğiniz Kombin Fikirleri

Siyah Yazı Nakışlı Kanguru Cepli Kapüşonlu Standart Kalıp Erkek Polar Sweatshirt ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sweatshirt ve Şort

Biraz daha yaz sonu akşamlarında ve sonbahar mevsiminin başlarında yapılabilecek bu kombin ile hem rahat hem de şık olabileceksiniz. Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında hem sade ve şık olan hem de sizi ve ailenizi serin yaz akşamlarında sıcak tutacak bu kombini istediğiniz eklemeler ile geliştirebilir ve bu şekilde tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

İsteğinize bağlı olarak sweatshirtler yerine bir t-shirt giyerek hava serinlediğinde giyebilmek için sweatshirt yanınıza alabilirsiniz. Bunun gibi küçük değişiklikler haricinde belli eklentiler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında hem sade hem de şık olabilecek ve fazlasıyla popüler bu kombini hem her bireyin kendi tarzını yansıtacağı hem de bir bütünlük yaratacak şekilde yapabilirsiniz. Bunun için uygun bir ayakkabı, isteğinize bağlı bir çanta ve takılar ekleyerek kombininizi tarzınıza uygun hale getirebilir ve şıklık katabilirsiniz. Bu parçalar haricinde seçtiğiniz kıyafetlerin de tarzınıza uygun olması ile de bunu sağlayabilirsiniz. 

Eşofman Takımı ve Basic T-Shirt

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında bir diğeri, uyumlu bir eşofman takımı ile basic t-shirt kombinidir. Bu kombin en az diğerleri kadar rahat ve kolaylıkla yapılabilen bir kombin olur çoğunlukla değişen havalarda ideal sayılabilen bir kombindir. Bu kombini isterseniz ailecek bir bütün olarak aynı tarzda, isterseniz de her aile bireyinin kendi tarzını yansıtabileceği şekilde yapabilirsiniz. Bunu da en sade şekilde istediğiniz ek parçaları kombininize ekleyerek sağlayabilirsiniz. 

Bu kombine ek olarak, istediğiniz, rahat ve havaya uygun bir ayakkabıyı giyerek, beğendiğiniz tarzda bir çanta, şapka ve takılar takarak kendinize özgü bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Çocuklarınız ile Beraber Yapabileceğiniz Kombin Fikirleri

Koyu Bej Yazı Baskılı O Yaka Oversize Düşük Omuz Kadın T-Shirt ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Crop Top ve Tayt

Özellikle kız çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri arasında en rahat ve sportif olan bu crop top ve tayt kombini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Kombine belli parçalar ekleyerek daha da özgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle spora giderken veya günlük aktivitelerinizi yapmak için hemen giyip çıkabileceğiniz bu rahat kombine, rahat ve havaya uygun bir ayakkabı, tarzınıza uygun bir çanta, şapka ve takı gibi parçalar ekleyerek kombini kendinize özgü ve tarzınızı yansıtacak hale getirebilirsiniz. 

Crop top ve tayt kombini, rahat olduğu kadar sade ve neredeyse her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz bir kombindir. Kız çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirlerinden olan kız çocuk tayt ve crop top kombinini en sade haliyle tutmak istiyor ama aynı zamanda tarzınızı da yansıtmak istiyorsanız, aldığınız ürünleri tarzınıza en uygun olanlardan almayı tercih ederek bunu sağlayabilirsiniz. 

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirleri ile hem aile olarak ortak bir tarzı yansıtabilirsiniz hem de her bir aile bireyinin kendi tarzını yansıtması için öncülük edebilirsiniz. Bunları sağlamak ailenize bağlı olduğu gibi nasıl bir imaj ve tarz çizmek istediğinize bağlıdır. 

Çocuklarınız ile beraber yapabileceğiniz kombin fikirlerinden ilham alarak veya aynılarını yaparak hem dilediğiniz şekilde tek bir tarzı yansıtabilirsiniz hem de isterseniz her bir bireyin kendini yansıtmasını sağlayarak daha farklı tarzları kombinleyebilirsiniz. 

Kombinlere ek olarak tarzınıza uygun parçalar ile dilediğiniz kombini istediğiniz şekilde geliştirebilir ve kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Tarzınızı yansıtmak ve şık olmak istiyorsanız bu kombinleri hazırlarken TOMMYLIFE sitesindeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Önceki yazımıza https://www.tommylife.com.tr/sokak-stilinizde-kullanabileceginiz-10-farkli-kombin linkinden ulaşabilirsiniz.