sadsad x
asdasd

Erkek Gömlek

Genç ya da yaşlı fark etmeden her yaştan erkeğin kullandığı erkek gömlek modelleri son yıllarda daha canlı renk ve desenlerde üretilmektedir. Modanın her geçen gün ilerlemesi ile birlikte erkek gömlek modellerinde de büyük değişimler yaşanmıştır. Firmamız erkek gömlek modellerinde birbirinden farklı renk ve desenlerde üretim yapmaktadır. Her kesimden ve her yaştan müşterisi olan firmamızın ürettiği erkek gömlekleri modaya yön veren türdendir. Modayı yakından takip eden ve yön veren firmamız erkek gömlek denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Pamuksu Doku Erkek Gömlekler

Erkek gömleğinin en önemli özelliği terletmeyen ve pamuksu dokudaki kumaştan üretiyor olmasıdır. Gerek iş ortamında gerek günlük ortamda kullanılan gömleklerin terletmeyen ve koku yapmayan özellikte olması gerekmektedir. Firmamız erkek müşterilerimizin hassasiyetine özen göstererek pamuksu dokudaki kumaşlardan gömlek üretmektedir. Firmamız tarafından üretilen gömlekler uzun saatler giyilse bile terleme ya da koku yapmaz. Gönül rahatlığı ile gün boyu giyilebilir. Ayrıca pamuksu dokusu hava aldırır ve giyen kişinin sağlığına zarar vermez. Hava aldıran kumaşlarla daha sağlıklı ve rahat bir yaşamınız olur.

Erkek Gömleklerde Farklı Renk ve Desenler

Her yıl değişen moda renklere ayak uyduran firmamız her yaştan müşterinin zevkine uygun olarak gömlek üretimi yapmaktadır. Genç ve orta yaş üzeri müşteri profiline aynı an da hizmet eden firmamız spor gömlek çeşitlerinden klasik gömlek çeşitlerine kadar her tarza uygun gömlek üretmektedir. Farklı renk ve desenlerde gömlek üretimimiz bulunmaktadır. Canlı ve ekose renklerden klasik düz renklere kadar her türlü gömlek çeşidini firmamızda bulabilirsiniz. Üniversite öğrencilerinden iş adamlarına kadar her kesime hitap eden gömleklerimiz mevcuttur.

Solmayan Kumaş ve Uzun süreli Kullanım

Bir gömleğin kalitesi kadar renklerinin çalılığı ve uzun ömürlü olması da önemlidir. Firmamız tarafından üretilen gömlekler uygun yıkama talimatlarına uyulduğu taktirde uzun yıllar giyilebilir. Renginde solma, canlılığını kaybetme gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Yüksek ısıda yıkanmadığı taktirde çekme ve kumaşta deformasyon yaşanmaz. Ütülemesi kolaydır ve çabuk kırışmaz. Dikim kalitesinin yüksek olmasından dolayı kolay ütülenir ve şık durur. Gömlek kalıplarımız her vücut tipine uygundur.

Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Görünüm 3 | 4
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.