sadsad x
asdasd
array(155) {
["ID"]=>
string(5) "20024"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["IS_NEW_PRODUCT"]=>
string(1) "0"
["IS_ACTIVE"]=>
string(1) "1"
["VARIANT_ID"]=>
int(0)
["CATEGORY_ID"]=>
string(2) "28"
["NUMERIC1"]=>
string(1) "0"
["CATEGORY_ID_PATH"]=>
string(7) "25 > 28"
["CATEGORY_IDS"]=>
string(62) "611,613,612,608,597,545,548,426,567,572,593,512,598,607,571,28"
["PRICE_SELL"]=>
string(15) "218.12166666667"
["PRICE_VISITOR"]=>
string(15) "218.12166666667"
["PRICE_BUY"]=>
string(15) "88.425925925926"
["PRICE_NOT_DISCOUNTED"]=>
float(436.24342592593)
["SUPPLIER_PRODUCT_CODE"]=>
string(9) "95288_561"
["CURRENCY_ID"]=>
string(1) "0"
["VAT"]=>
int(8)
["HAS_IMAGE"]=>
string(1) "1"
["HAS_VARIANT"]=>
int(1)
["DISPLAY_VAT"]=>
string(1) "1"
["BRAND"]=>
string(9) "TommyLife"
["BRAND_ID"]=>
string(1) "5"
["BRAND_URL"]=>
string(11) "tommylife-5"
["BRAND_IMAGE"]=>
string(0) ""
["MODEL"]=>
string(5) "95288"
["MODEL_ID"]=>
string(4) "6443"
["STOCK"]=>
string(3) "136"
["STOCK_UNIT"]=>
string(0) ""
["STOCK_UNIT_ID"]=>
string(1) "0"
["CBM"]=>
string(1) "0"
["STOCK_INCREMENT"]=>
int(1)
["PRODUCT_CODE"]=>
string(28) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON"
["SHORT_DESCRIPTION"]=>
string(728) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takım modelini çok seveceksiniz. İster spor giyim ister günlük stilinizde kullanabileceğiniz takımın sweatshirtü kapüşonlu ve kanguru ceplidir. Elastan ve yumuşak dokulu olan sweatshirt sizi sarıp sarmalayacak. Dilerseniz tek parça olarak da kullanabileceğiniz sweatshirtü farklı şekillerde de kombinleyebilirsiniz. Kanguru cepli Sweatshirt'ün göğüs kısmında bulunan nakışlı dikiş ve Takımın diğer parçası olan eşofman altı cep kısmındandaki dikiş detayları ile dikkat çekmektedir. Tommy Life yeni özel koleksiyonunda yer alan bu takım modelleri ile her sezon stil sahibi olmak mümkün."
["ADDITIONAL_FIELD_1"]=>
string(5) "95288"
["ADDITIONAL_FIELD_2"]=>
string(71) "Boy : 1.79 Cm / Göğüs : 82 Cm / Bel : 65 Cm / Kalça : 91 Cm - S/36"
["ADDITIONAL_FIELD_3"]=>
string(6) "164,90"
["ADDITIONAL_FIELD_4"]=>
string(23) "Sepette %30 Ek İndirim"
["ADDITIONAL_FIELD_5"]=>
string(10) "tanımsız"
["BARCODE"]=>
string(0) ""
["STORE_ID"]=>
string(1) "0"
["IS_DISCOUNT_ACTIVE"]=>
int(1)
["IS_DISPLAY_DISCOUNTED_ACTIVE"]=>
string(1) "1"
["DISCOUNT_PERCENT"]=>
float(50)
["DISCOUNT_PERCENT_RAW"]=>
float(50)
["CARGO_FREE"]=>
string(1) "0"
["CARGO_FREE_MEMBER"]=>
string(1) "0"
["CARGO_FREE_VENDOR"]=>
string(1) "0"
["CARGO_FREE_THIS"]=>
string(1) "0"
["DELIVERY_TIME"]=>
string(10) "02.06.2021"
["REGISTRATION_DATE"]=>
int(1611816498)
["MIN_SALE_COUNT"]=>
string(1) "0"
["MAX_SALE_COUNT"]=>
string(1) "0"
["MIN_ORDER_COUNT"]=>
int(1)
["MAX_ORDER_COUNT"]=>
int(99999)
["CATEGORY_URL"]=>
string(17) "nebimden-gelenler"
["CATEGORY_NAME"]=>
string(15) "EŞOFMAN TAKIMI"
["CATEGORY_PATH"]=>
string(8) "KADIN > "
["FILTER_CATEGORY_ID"]=>
string(2) "29"
["URL"]=>
string(44) "bayan-esofman-takim-sweat/jogger-limon-limon"
["MODEL_URL"]=>
string(5) "95288"
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["IS_DISPLAY_PRODUCT"]=>
string(1) "0"
["VARIANT_NAME"]=>
string(0) ""
["SHOW_VENDOR"]=>
string(1) "0"
["SHOW_PROMOTION"]=>
string(1) "0"
["ACTIVE_ON_GROUPS"]=>
string(11) "-13--42--0-"
["COMMENT_RANK"]=>
string(1) "0"
["COMMENT_COUNT"]=>
string(1) "0"
["S1"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA1"]=>
string(127) ""
["SYMBOL_TAG1"]=>
string(15) "Ücretsiz Kargo"
["S2"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA2"]=>
string(129) ""
["SYMBOL_TAG2"]=>
string(14) "Stoktan Teslim"
["S3"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA3"]=>
string(130) ""
["SYMBOL_TAG3"]=>
string(18) "Kampanyalı Ürün"
["S4"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA4"]=>
string(128) ""
["SYMBOL_TAG4"]=>
string(16) "Aynı Gün Kargo"
["S5"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA5"]=>
string(156) "New Project (19).png (4 KB)"
["SYMBOL_TAG5"]=>
string(13) "yerli üretim"
["S6"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA6"]=>
string(85) ""
["SYMBOL_TAG6"]=>
string(10) "%100 Pamuk"
["S7"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA7"]=>
string(113) "uli2.png (4 KB)"
["SYMBOL_TAG7"]=>
string(13) "Büyük Beden"
["S8"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA8"]=>
string(113) "uli.png (19 KB)"
["SYMBOL_TAG8"]=>
string(14) "Babalar Günü"
["S9"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA9"]=>
string(0) ""
["SYMBOL_TAG9"]=>
string(17) "24 Saatte Kargoda"
["S10"]=>
string(1) "0"
["SYMBOL_DATA10"]=>
string(0) ""
["SYMBOL_TAG10"]=>
string(9) "Tek Fiyat"
["SUBSCRIBE"]=>
int(0)
["SUBSCRIBE_FREQUENCY_LIST"]=>
array(1) {
[0]=>
string(0) ""
}
["SUBSCRIBE_DISCOUNT_RATE"]=>
float(0)
["VARIANT_CODE"]=>
string(0) ""
["SUB_PRODUCT_CODE"]=>
string(0) ""
["DEAL"]=>
string(1) "0"
["DEAL_START_DATE"]=>
string(19) "01.01.1970 02:00:00"
["DEAL_END_DATE"]=>
string(19) "01.01.1970 02:00:00"
["PRICE_GUEST"]=>
string(15) "436.24342592593"
["IMAGE_LIST"]=>
array(8) {
[0]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "63935"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[1]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49973"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49973-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49973-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49973-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[2]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49979"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49979-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49979-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49979-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[3]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49976"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49976-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49976-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49976-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[4]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49978"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49978-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49978-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49978-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[5]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49977"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49977-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49977-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49977-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[6]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49974"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49974-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49974-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49974-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
[7]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "49975"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49975-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49975-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-49975-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
}
["IMAGE"]=>
array(7) {
["ID"]=>
string(5) "63935"
["SMALL"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-K.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-O.jpg"
["BIG"]=>
string(87) "https://www.tommylife.com.tr/bayan-esofman-takim-sweatjogger-limon-limon-63935-20-B.jpg"
["TITLE"]=>
string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288"
["VARIANT_IDS"]=>
array(0) {
}
["VARIANT_TYPE_ID"]=>
string(1) "0"
}
["IMAGE_COUNT"]=>
int(8)
["IMAGE_RATIO"]=>
float(0.67)
["PRICE_CREDIT_CART"]=>
float(218.12166666667)
["PRICE_MONEY_ORDER"]=>
string(15) "218.12166666667"
["MONEY_ORDER_PERCENT"]=>
int(0)
["IS_MONEY_ORDER_ACTIVE"]=>
bool(false)
["CURRENCY"]=>
string(2) "TL"
["TARGET_CURRENCY"]=>
string(2) "TL"
["PRICE_SELL_DEFAULT"]=>
float(218.12166666)
["PRICE_RAW"]=>
float(218.12166666667)
["TARGET_CURRENCY_ORIGINAL"]=>
string(2) "TL"
["VARIANT_FEATURE1_LIST"]=>
array(5) {
[0]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109762"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "2"
["TYPE"]=>
string(1) "S"
["TYPE_ID"]=>
string(1) "2"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|S"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|S"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "25"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446970"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
[1]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109761"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "3"
["TYPE"]=>
string(1) "M"
["TYPE_ID"]=>
string(1) "1"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|M"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|M"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "24"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446963"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
[2]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109760"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "4"
["TYPE"]=>
string(1) "L"
["TYPE_ID"]=>
string(1) "5"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|L"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|L"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "29"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446956"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
[3]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109763"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "5"
["TYPE"]=>
string(2) "XL"
["TYPE_ID"]=>
string(1) "3"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(31) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|XL"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(31) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|XL"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "29"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446987"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
[4]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109764"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "6"
["TYPE"]=>
string(3) "XXL"
["TYPE_ID"]=>
string(1) "4"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(32) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|XXL"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(32) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|XXL"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "29"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446994"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
}
["VARIANT_FEATURE2_LIST"]=>
array(1) {
[0]=>
array(13) {
["ID"]=>
string(6) "109762"
["LIST_NUMBER"]=>
string(1) "0"
["TYPE"]=>
string(11) "Limon-Limon"
["TYPE_ID"]=>
string(3) "843"
["TYPE_COLOR_CODE"]=>
string(0) ""
["SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|S"
["WS_SUBPRODUCT_CODE"]=>
string(30) "T07BY-95288_01|LİMON/LİMON|S"
["PRICE"]=>
int(0)
["IN_STOCK"]=>
bool(true)
["STOCK"]=>
string(2) "25"
["BARKOD"]=>
string(13) "8682945446970"
["IMAGE"]=>
array(3) {
["SMALL"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["MEDIUM"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
["BIG"]=>
string(51) "https://www.tommylife.com.tr/Data/NitelikFoto/0.jpg"
}
["PRICE_WITH_VAT"]=>
float(0)
}
}
["VARIANT_FEATURE1_SELECTED"]=>
string(0) ""
["VARIANT_FEATURE2_SELECTED"]=>
string(0) ""
["VARIANT_DATA"]=>
string(1462) "{"vat":8,"m_o_p":0,"variant_ids":{"2_843":"109762","1_843":"109761","5_843":"109760","3_843":"109763","4_843":"109764"},"variant_prices":{"2_843":"218.12166666667","1_843":"218.12166666667","5_843":"218.12166666667","3_843":"218.12166666667","4_843":"218.12166666667"},"variant_price_raws":{"2_843":218.121666666669995038319029845297336578369140625,"1_843":218.121666666669995038319029845297336578369140625,"5_843":218.121666666669995038319029845297336578369140625,"3_843":218.121666666669995038319029845297336578369140625,"4_843":218.121666666669995038319029845297336578369140625},"buying_prices":{"2_843":"0","1_843":"0","5_843":"0","3_843":"0","4_843":"0"},"not_discounted_prices":{"2_843":436.24342592593001199929858557879924774169921875,"1_843":436.24342592593001199929858557879924774169921875,"5_843":436.24342592593001199929858557879924774169921875,"3_843":436.24342592593001199929858557879924774169921875,"4_843":436.24342592593001199929858557879924774169921875},"variant_supplier_codes":{"2_843":"T07BY-95288_01|L\u0130MON\/L\u0130MON|S","1_843":"T07BY-95288_01|L\u0130MON\/L\u0130MON|M","5_843":"T07BY-95288_01|L\u0130MON\/L\u0130MON|L","3_843":"T07BY-95288_01|L\u0130MON\/L\u0130MON|XL","4_843":"T07BY-95288_01|L\u0130MON\/L\u0130MON|XXL"},"active_ids":{"one_2":["843"],"two_843":["2","1","5","3","4"],"one_1":["843"],"one_5":["843"],"one_3":["843"],"one_4":["843"]},"variant_stocks":{"2_843":"25","1_843":"24","5_843":"29","3_843":"29","4_843":"29"}}"
["COMBINATION_ID"]=>
int(0)
["IS_MULTIPLE_DISCOUNT_ACTIVE"]=>
int(0)
["NEWEST_SORT"]=>
int(169)
["HAS_MAGNIFIER"]=>
string(1) "0"
["SUPPLIER_ID"]=>
string(1) "0"
["GENDER"]=>
string(1) "2"
["PERSONALIZATION_ID"]=>
int(0)
["IS_PERSONALIZATION_ACTIVE"]=>
bool(false)
["VARIANT_FEATURE1_TITLE"]=>
string(5) "Beden"
["VARIANT_FEATURE2_TITLE"]=>
string(0) ""
["RELATED_PRODUCTS_IDS1"]=>
string(71) "20016,20017,20018,20019,20020,20021,20022,20023,20024,20025,20026,20027"
["RELATED_PRODUCTS_IDS2"]=>
string(0) ""
["RELATED_PRODUCTS_IDS3"]=>
string(0) ""
["CAN_ADD_CART_IN_LIST"]=>
bool(false)
["DETAIL"]=>
string(1299) "
BEDENLER MLXLXXL
OMUZDAN BOY6667686970
GÖĞÜS5152535455
ETEK UCU4243444546
OMUZDAN OMUZA5960616263
KOL BOYU49,95152,153,254,3
KAPÜŞON BOYU3939404041
BEDENLER MLXLXXL
YAN BOY KEMER DAHİL9797989899
BEL3234363840
BASEN5052545658
BALDIR3234363840
PAÇA LASTİK YÜKSEKLİĞİ33333
PAÇA GENİŞLİĞİ1212,412,813,254,3
" ["DOCUMENT_INFO"]=> string(7) "2,6,3,4" ["WARRANTY_INFO"]=> string(0) "" ["DELIVERY_INFO"]=> string(2) "11" ["WAREHOUSE"]=> string(0) "" ["DELIVERY_DAY"]=> string(2) "20" ["IS_VIDEO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["NOTES"]=> string(153) "
  • Kumaş Bilgisi : %77 Pamuk %17 Polyester %6 Elastan
  • Kalıp Bilgisi : Oversize
  • Ürün / Paket İçeriği : Eşofman Üst Ve Alt
  • " ["VIDEO_INFO"]=> array(11) { ["id"]=> string(1) "5" ["KategoriId"]=> string(1) "1" ["UrunId"]=> string(5) "20024" ["Resim"]=> string(43) "/Data/VideoGaleri/5.jpg?cache=1619509831787" ["Baslik"]=> string(84) "Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288" ["Konu"]=> string(0) "" ["Embed"]=> string(155) "" ["Etiket"]=> string(0) "" ["Tarih"]=> string(10) "1619509833" ["Sira"]=> string(1) "0" ["Durum"]=> string(1) "1" } ["TAGS"]=> array(0) { } ["IS_ORDER_NOTE_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_CASH_POINT_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_RELATED_PRODUCTS_ACTIVE"]=> bool(false) ["IS_POPUP_PHOTO_ACTIVE"]=> string(1) "1" ["PAYMENT_OPTIONS"]=> array(1) { [0]=> array(2) { ["TITLE"]=> string(14) "Kapıda Ödeme" ["PRICE"]=> float(241.4714) } } ["CREDIT_CARD_INSTALLMENTS"]=> array(10) { [0]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(1) "6" ["CARD_ID"]=> string(1) "6" ["CARD_NAME"]=> string(5) "Bonus" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#E8FFE4" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(16) "rgb(82, 105, 78)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(132, 240, 128)" ["IMAGE_URL"]=> string(54) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/6.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "83" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.2) ["TOTAL"]=> float(240.4) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.05" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "84" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.74) ["TOTAL"]=> float(242.21) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.82" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "85" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.28) ["TOTAL"]=> float(247.66) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.13" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "86" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.12) ["TOTAL"]=> float(253.12) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "7.45" } } } [1]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(1) "7" ["CARD_ID"]=> string(1) "7" ["CARD_NAME"]=> string(16) "Vakıfbank World" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFDBDB" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(16) "rgb(105, 69, 69)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(240, 119, 119)" ["IMAGE_URL"]=> string(54) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/7.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "128" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.33) ["TOTAL"]=> float(240.66) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.16" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "129" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.93) ["TOTAL"]=> float(242.8) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.07" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "130" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.59) ["TOTAL"]=> float(249.52) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.92" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "131" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.46) ["TOTAL"]=> float(256.16) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "8.74" } } } [2]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(1) "8" ["CARD_ID"]=> string(1) "8" ["CARD_NAME"]=> string(5) "Axess" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFFFE4" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(105, 105, 78)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(155, 240, 128)" ["IMAGE_URL"]=> string(54) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/8.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "74" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.47) ["TOTAL"]=> float(240.94) ["POS_ID"]=> string(3) "143" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.28" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "75" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(81.05) ["TOTAL"]=> float(243.16) ["POS_ID"]=> string(3) "143" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.22" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "76" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.63) ["TOTAL"]=> float(249.8) ["POS_ID"]=> string(3) "143" ["COMMISSION"]=> string(4) "6.04" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "77" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.49) ["TOTAL"]=> float(256.44) ["POS_ID"]=> string(3) "143" ["COMMISSION"]=> string(4) "8.86" } } } [3]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "12" ["CARD_ID"]=> string(2) "12" ["CARD_NAME"]=> string(10) "CardFinans" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#DBEDFF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(16) "rgb(69, 87, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(119, 137, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/12.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "92" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(122.05) ["TOTAL"]=> float(244.1) ["POS_ID"]=> string(3) "144" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.62" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "93" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(82.1) ["TOTAL"]=> float(246.31) ["POS_ID"]=> string(3) "144" ["COMMISSION"]=> string(4) "4.56" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "94" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(42.16) ["TOTAL"]=> float(252.96) ["POS_ID"]=> string(3) "144" ["COMMISSION"]=> string(4) "7.38" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "95" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.84) ["TOTAL"]=> float(259.6) ["POS_ID"]=> string(3) "144" ["COMMISSION"]=> string(4) "10.2" } } } [4]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "13" ["CARD_ID"]=> string(2) "13" ["CARD_NAME"]=> string(12) "Fortis World" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFE4FF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(105, 78, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(155, 128, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/13.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "128" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.33) ["TOTAL"]=> float(240.66) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.16" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "129" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.93) ["TOTAL"]=> float(242.8) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.07" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "130" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.59) ["TOTAL"]=> float(249.52) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.92" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "131" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.46) ["TOTAL"]=> float(256.16) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "8.74" } } } [5]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "16" ["CARD_ID"]=> string(2) "16" ["CARD_NAME"]=> string(14) "HalkCard Paraf" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#EDFCFF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(87, 102, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(137, 152, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/16.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "119" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(119.47) ["TOTAL"]=> float(238.94) ["POS_ID"]=> string(3) "147" ["COMMISSION"]=> string(4) "1.43" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "120" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.27) ["TOTAL"]=> float(240.8) ["POS_ID"]=> string(3) "147" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.22" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "121" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.06) ["TOTAL"]=> float(246.36) ["POS_ID"]=> string(3) "147" ["COMMISSION"]=> string(4) "4.58" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "122" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(27.99) ["TOTAL"]=> float(251.92) ["POS_ID"]=> string(3) "147" ["COMMISSION"]=> string(4) "6.94" } } } [6]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "17" ["CARD_ID"]=> string(2) "17" ["CARD_NAME"]=> string(7) "Maximum" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFE8FF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(105, 82, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(155, 132, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/17.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "110" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(122.05) ["TOTAL"]=> float(244.1) ["POS_ID"]=> string(3) "146" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.62" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "111" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(82.1) ["TOTAL"]=> float(246.31) ["POS_ID"]=> string(3) "146" ["COMMISSION"]=> string(4) "4.56" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "112" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(42.16) ["TOTAL"]=> float(252.96) ["POS_ID"]=> string(3) "146" ["COMMISSION"]=> string(4) "7.38" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "113" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.84) ["TOTAL"]=> float(259.6) ["POS_ID"]=> string(3) "146" ["COMMISSION"]=> string(4) "10.2" } } } [7]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "18" ["CARD_ID"]=> string(2) "18" ["CARD_NAME"]=> string(9) "TEB Bonus" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#E8FFE4" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(16) "rgb(82, 105, 78)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(132, 240, 128)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/18.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "83" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.2) ["TOTAL"]=> float(240.4) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.05" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "84" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.74) ["TOTAL"]=> float(242.21) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.82" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "85" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.28) ["TOTAL"]=> float(247.66) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.13" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(2) "86" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.12) ["TOTAL"]=> float(253.12) ["POS_ID"]=> string(3) "142" ["COMMISSION"]=> string(4) "7.45" } } } [8]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "20" ["CARD_ID"]=> string(2) "20" ["CARD_NAME"]=> string(5) "World" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFE4FF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(105, 78, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(155, 128, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/20.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "128" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.33) ["TOTAL"]=> float(240.66) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.16" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "129" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(80.93) ["TOTAL"]=> float(242.8) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.07" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "130" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.59) ["TOTAL"]=> float(249.52) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.92" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "131" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.46) ["TOTAL"]=> float(256.16) ["POS_ID"]=> string(3) "148" ["COMMISSION"]=> string(4) "8.74" } } } [9]=> array(9) { ["BANK_ID"]=> string(2) "21" ["CARD_ID"]=> string(2) "21" ["CARD_NAME"]=> string(6) "Ziraat" ["COLORABLE"]=> int(1) ["COLOR_CODE"]=> string(7) "#FFE8FF" ["COLOR_CODE_TEXT"]=> string(17) "rgb(105, 82, 105)" ["COLOR_CODE_TOP"]=> string(18) "rgb(155, 132, 240)" ["IMAGE_URL"]=> string(55) "https://www.tommylife.com.tr//Data/KrediKartLogo/21.jpg" ["INSTALLMENTS"]=> array(4) { [0]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "101" ["COUNT"]=> int(2) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(120.84) ["TOTAL"]=> float(241.67) ["POS_ID"]=> string(3) "145" ["COMMISSION"]=> string(4) "2.59" } [1]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "102" ["COUNT"]=> int(3) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(81.05) ["TOTAL"]=> float(243.16) ["POS_ID"]=> string(3) "145" ["COMMISSION"]=> string(4) "3.22" } [2]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "103" ["COUNT"]=> int(6) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(41.27) ["TOTAL"]=> float(247.61) ["POS_ID"]=> string(3) "145" ["COMMISSION"]=> string(4) "5.11" } [3]=> array(7) { ["ID"]=> string(3) "104" ["COUNT"]=> int(9) ["EXTRA_COUNT"]=> string(1) "0" ["AMOUNT"]=> float(28.01) ["TOTAL"]=> float(252.06) ["POS_ID"]=> string(3) "145" ["COMMISSION"]=> string(1) "7" } } } } ["DISPLAY_GAIN"]=> bool(false) }
    Mankenin Ölçüleri: Boy : 1.79 Cm / Göğüs : 82 Cm / Bel : 65 Cm / Kalça : 91 Cm - S/36 beden giymektedir.
    • Galeri
    • Ürün Açıklaması
    • Teknik Detaylar
    • Bakım Önerileri
    • Kombini Tamamla
    Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288
    Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takım modelini çok seveceksiniz. İster spor giyim ister günlük stilinizde kullanabileceğiniz takımın sweatshirtü kapüşonlu ve kanguru ceplidir. Elastan ve yumuşak dokulu olan sweatshirt sizi sarıp sarmalayacak. Dilerseniz tek parça olarak da kullanabileceğiniz sweatshirtü farklı şekillerde de kombinleyebilirsiniz. Kanguru cepli Sweatshirt'ün göğüs kısmında bulunan nakışlı dikiş ve Takımın diğer parçası olan eşofman altı cep kısmındandaki dikiş detayları ile dikkat çekmektedir. Tommy Life yeni özel koleksiyonunda yer alan bu takım modelleri ile her sezon stil sahibi olmak mümkün.
    Teknik Özellikler
    • Ürün Kodu: 95288_561
    • Renk: Limon
    • Sezon: 4 MEVSİM
    • Kumaş Bilgisi : %77 Pamuk %17 Polyester %6 Elastan
    • Kalıp Bilgisi : Oversize
    • Ürün / Paket İçeriği : Eşofman Üst Ve Alt
    BEDENLER MLXLXXL
    OMUZDAN BOY6667686970
    GÖĞÜS5152535455
    ETEK UCU4243444546
    OMUZDAN OMUZA5960616263
    KOL BOYU49,95152,153,254,3
    KAPÜŞON BOYU3939404041
    BEDENLER MLXLXXL
    YAN BOY KEMER DAHİL9797989899
    BEL3234363840
    BASEN5052545658
    BALDIR3234363840
    PAÇA LASTİK YÜKSEKLİĞİ33333
    PAÇA GENİŞLİĞİ1212,412,813,254,3
    Bakım Önerileri
      Kombini Tamamla

      Limon Kadın Kapüşonlu Kanguru Cep Oversize Lastik Paça Eşofman Takımı - 95288

      Ürün Kodu : 95288_561
      %50
      471,14 TL
      235,57 TL
      Sepette %30 Ek İndirim
      164,90 TL
      Beden Seçiminiz:
      Renk Seçimi
      Kombini tamamlamak için tıklayınız.
      Kargoya Teslim Tarihi:
      -
      02.06.2021
      Ürünün Diğer Renkleri
      T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.