sadsad x
asdasd

Çocuk Gömlek Modelleri Tommylife'ta

Çocuk Gömlek Modelleri Tommylife'ta

Çocuk gömlek modelleri de modadan nasibini alan ürünlerdir. Özellikle kız çocuk gömlek modellerinin yetişkin gömlek modellerinden daha iyi tasarımlara sahip olduğu ortadır. Her şey kız çocukları için üretilmiş kanısı buradan gelir. Firmamız sadece kız çocukları için erkek çocukları içinde farklı tasarımlara imza atmıştır. Çocuk gömlek üretimi ve satışında tüm ülke genelinde hatırı sayılır bir müşteri portföyü vardır. İstenilen kalitede ve istenilen modelde her türlü ürün bulmak mümkündür.

Kız Çocuk Gömlek Modelleri

Kız çocuklar için bu sene farklı tasarımlar dikkat çeker. Gömlek detaylarında tül ve dantel ayrıntılar dikkat çeker. Kız çocuk gömlek modellerinde daha çok renkli kumaşlar üzerine üretim yapılır. Çiçekli, desenli ve karışık renkler tercih edilir. Kol uzunluğu katlamalı kol olarak tasarlanır. Yaka detayları ışıltılı ve parlaktır. Yaka aksesuarı kullanımı bu sene çok modadır. Cep detayı daha çok gömleklerin gövde kısmında yapılır. Firmamız tüm ürünlerinde özel kumaş kullanır. Özellikle çocuklar için üretilen ürünlerde teri emen ve alerji yapmayan kumaşlar tercih edilir.

Erkek Çocuk Gömlekleri

Erkek çocuk gömlek modellerinde bu sene yaka aksesuarı çok dikkat çeker. Yaka aksesuarı olarak daha çok papyon ve hayvan figürleri tercih edilir. Erkek çocuk gömlek modelleri daha çok tek renk veya koyu renklerden tercih edilir. Kendinden desenli kumaşlar ile üretim yapılır. Üretilen gömlekler kesinlikle yıkamadan sonra çekme yapmaz. Hepsi pamuklu kumaştan üretildiği için yıkması ve ütülemesi çok kolaydır. Cep detayı çok kullanılmaz. Daha çok klasik tarzda ve esnekliği sağlayan tasarımlara özen gösterilir. Çocuklar çok hareketli oldukları için onlar için üretilen modeller hareketi kısıtlamamalıdır. Firma çocukların gelişimsel özelliklerini göz önünde bulundurarak üretim yapar.

Kargo ve Değişim

Firmamızdan alınan her ürünün değişim hakkı vardır. Sitemizden sipariş verdiğiniz anda görselde ki ürünün aynısı kargoya verilir. Belli bir limitin üzerinde alış veriş yapıldığı zaman kargo ücreti alınmaz. Değişim sadece internet sitemizden olmaz. Bulunduğunuz ildeki mağazamıza giderek de değişim talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya verilen ürünler en geç bir hafta içinde verilen adrese ulaşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.