İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Sipariş iptali ürün kargoya teslim edilmemiş ise iptal edebilirsiniz. Üst menüde yer alan Hesabım linkine tıkladığınızda açılan sayfada İade Taleplerim > Yeni Talep Oluştur seçeneğiyle iptal talebi oluşturabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiyse "İptal" talebi aktif olmayacaktır. Bu durumda iade prosedürünü takip edebilirsiniz. 

 

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın arkasındaki iade bölümünü doldurarak, eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Tommy Life iade adresine göndermelisiniz. 
Ürün iade adresi: Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:6 Orbey Plaza altı bodrum kat

 

Nasıl Değişim Yapabilirim?

Tommy Life müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde faturasıyla ve faturanın arkasındaki iade/değişim formunu doldurarak değişimini sağlayabilirsiniz.

Değişimler bir kereye mahsus olup, ikinci kez değişim yapılmamaktadır.

 

İade edilemeyen ürünler nelerdir?

Aksesuar, Parfüm gibi ürün gruplarının niteliği bakımından iadesi yoktur
Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.

 

İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Ürünü Yurtiçi kargo firması ile ÜCRETSİZ iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizde kargo ücreti alınmaz.

 

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İade kargonuz bize ulaştıktan sonra 48 Saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilir. İade onayınızdan sonra yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Not: Siparişinizi taksitli olarak oluşturduysanız, iade işleminiz bankanız tarafından yine taksitli olarak kartınıza yapılır.

 

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Tommy Life ‘dan kaynaklı yanlış ürün, beden, renk vb. gönderimlerimizden dolayı öncelikli olarak özür dileriz. Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.