sadsad x
asdasd
Tommy Life Kororavirüsü Salgını Bilgilendirme

Tommy Life & Covid-19: Nakliye ve Müşteri Hizmetleri GüncellemesiBirçoğunuz gibi, Tommy Life ailesi de çocuk sahibi bireylerden, aile üyelerinden

ve toplumun her kesiminden, çalışan insanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimize

ve çalışanlarımıza hizmet vermeye devam ederken, bir yandan da koronavirüs

yayılımını azaltmak için çalışıyoruz. Lütfen okumak için bir dakikanızı ayırın.

Tommy Life Müşterileri için- Kargo Bilgilendirmesi

COVID-19'un yaygınlaşmasıyla birlikte online alışveriş önemli ölçüde artmaya devam ediyor. Bunun bir sonucu olarak da, kargo teslimatı için verdiğimiz sözler normalde beklediğinizden daha uzun bir zaman alabilir. Bu koşullarda, operasyon ekiplerimizin iş açısından kritik bir öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Ekibimiz siparişinizin mümkün olduğunca çabuk ulaşmasını sağlamak için 7/24 çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarımızın güvenliği ve sizin için, depomuzda ek temizlik önemleri alarak, tüm hijyen koşullarına azami özen gösteriyor. Kargo operasyonunun her aşamasını maskeler, el dezenfektanları ve hijyenik eldivenler ile gerçekleştiriliyor.

Tommy Life Müşterileri için- Müşteri Hizmetleri Bilgilendirilmesi

Hepiniz gibi, her gün çalışanlarımızın ve toplumumuzun güvenliği ve sağlığı göz önünde bulundurularak değişen dünyaya ayak uydurmak için her gün çabalıyoruz. Bu amaçla, tüm Tommy Life çalışanları - yukarıda belirtildiği gibi, iş açısından kritik öneme sahip personel hariç - resmi olarak 08:00 – 18:30 saatleri arasında evden (WFH) çalışıyorlar. Ekibimizdeki her çalışan; video konferans, telefon sistemleri, e-posta, sohbet ve 7/24 IT desteği de dahil olmak üzere işlerini sorunsuz bir şekilde yapmak için ihtiyaç duydukları tüm olanaklara sahipler.

Böyle bir dönemde okullar da kapandığı için evden çalışan müşteri hizmetlerimizi aradığınızda, çocuk seslerini veya evcil hayvan seslerini de arka planda duyabilirsiniz. Bu yeni duruma uyum sağladığınız ve anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Tommy Life’da sağlığımız için attığımız diğer adımlar;

  • Şirkete Gelen Konukların Minimize Edilmesi,

  • Tüm Yüzeylerin Derinlemesine Temizlenmesi ve Tüm Hijyen Kurallarına Azami Özen Gösterilmesi,

  • Evden Çalışma Sistemine Geçilmesi,

Aldığımız bu kararlar sosyal mesafe protokolünü fazlasıyla takip etmemize ve çalışanlarımızı, toplumumuzu, şehrimizi ve çevre bölgeleri korumak için elimizden geleni yapmamıza yardımcı oluyor. Evinizde Kalın. Hayat eve sığar!

TOMMY LIFE EKİBİ

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.